2,922
Dziś Wtorek
2023-03-21

Zobacz, które podmioty gospodarcze w powiecie Łodź są liderami w wykorzystaniu dotacji UE

Aktualizacja: dzisiaj19:25
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_euro_pocket_1000x550 (1).jpg

NA DZISIAJ – 2023-03-21 Sprawdź, które podmioty gospodarcze w powiecie Łodź opublikowały najwięcej przetargów z dotacją UE

Opis
Artykuł prezentuje podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów z dotacją UE. Podmioty te korzystają z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności w celu realizacji zasady konkurencyjności.
Zasada konkurencyjności łączy obowiązki ogłoszeniodawcy, korzystającego z dofinansowania ze środków unijnych, z uprawnieniami potencjalnych wykonawców. Wynika to z treści art. 43 ustawy o finansach publicznych. Prawo realizacji zadań finansowanych ze środków publicznych przysługuje ogółowi podmiotów.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych przedmiotów oraz usług, czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie OWG zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Prezentowane dane oparte są na serwisie owg.pl – największej wyszukiwarce gospodarczej w Polsce.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2023-03-21 godz: 19:43:42
2.Ilość wszystkich firm w powiecie Łodź wynosi: 155037
3.Ilość firm AKTYWNYCH w powiecie Łodź wynosi: 80250
Pierwsze miejsce
Spośród obecnych liderów wykorzystania środków unijnych w powiecie Łodź, dość wyraźnie na czoło wysuwa się FILECLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. W okresie 1-21 marzec 2023 instytucja ta oczekiwała ofert na 6 przetargów.
Drugie miejsce
Na drugiej pozycji widnieje CENTRUM EDUKACJI I REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Inwestor ten ma łącznie 5 ogłoszonych przetargów z dofinansowaniem UE.
Trzecie miejsce
Na trzecim miejscu wśród instytucji najczęściej korzystających ze środków unijnych jest POLITECHNIKA ŁÓDZKA. Inwestor ten ma zamieszczone 4 przetargi.
Podmioty o największej liczbie przetargów z dotacją UE dla powiatu Łódź – marzec 2023

W REGIONACH Panorama regionu – sprawdź, które z podmiotów gospodarczych w regionie ogłaszały najwięcej przetargów z wykorzystaniem środków UE

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Porównaj, które podmioty gospodarcze w powiecie Łodź publikowały w ubiegłych miesiącach najwięcej przetargów z dotacją UE

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Poznaj prawdopdobnych liderów wykorzystania środków unijnych w powiecie Łodź

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...